Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
2008 Yılı ÖZ-DE-BİR Deneme Sınavları...
1.1.2010 Ayrıntılı Bilgi  İçin Tıklayınız>>>

ÖZ-DE-BİR Deneme Sınavları, öğrencilerimizin sınav sistemini tanımaları, düzeylerini belirleyebilmeleri ve eksiklerini giderebilmeleri amacıyla yıllardır ülke genelinde uygulanmaktadır.

Bu sınavlarda değişmeyen ilkemiz, gerçeğine benzemek, içerik, uygulama ve değerlendirmede OSYM ve MEB ölçütlerine erişmektir.

Özel dershanelerin öncü kurumu ÖZ-DE-BİR, sınav denemeleri uygulamalarıyla da kamuoyunun takdirini kazanmış ve marka haline gelmiştir.

ÖZ-DE-BİR, 2008 yılında da deneme sınavlarını ülke genelinde "Yayın Deneme Sınavları" ve "Genel Deneme Sınavları" adı altında uygulayacaktır.

Yayın sınavları, isteyen kurumların ÖZ-DE-BİR Yayıncılığın hazırladığı soru kitapçıklarından satın alarak kendi öğrencilerine uygulayacağı, değerlendirmenin merkezi yapılacağı sınavlardır.
 
Büyük görmek istediğiniz afişi tıklayınız...

Mayıs ayında uygulayacağımız genel sınavlarımızda ise; başvuruların alınması, öğrencilerin sınav salonlarına yerleştirilmesi, sınav uygulayıcılarının ücretlerinin ödenmesi, sınavın uygulanması, sonuçların açıklanması vb. tüm organizasyon Derneğimiz tarafından yapılacaktır. Bu sınava katılan her öğrenci katılım ücretinin % 20'sini "Eğitime % 100 Destek Kampanyası" na bağışlamış olacaktır.

Ayrıntılı ve güncel bilgiye Derneğimizden ve bu sayfalardan erişilebilir.
Kurumumuza duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu
Ayrıntılı Bilgi  İçin  Tıklayınız>>>
 
Sınav Uygulayacak Kurumlar "Deneme Sınavları Programı"nı buradan indirebilirler>>>
 
2008 Yılı İl ve İlçe Sınav Yürütme Kurulları >>>