Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
3. ÜNİVERSİTE VE MESLEK TANITIM GÜNÜ - 30 Nisan 2016 Cumartesi, Ankara
22.4.2016 3. ÜNİVERSİTE VE MESLEK TANITIM GÜNÜ
30 Nisan 2016 Cumartesi - ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı - Ankara

Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin meslek ve üniversite seçimlerine yardımcı olmak, üniversitelerimizin de kendilerini tanıtmalarına imkân sunmak amacıyla düzenlediğimiz III. Üniversite ve Meslek Tanıtım Günü, bu yıl da çok uygun mekânlarıyla seçkin özelliklere sahip  “Congresium Ankara - ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı”nda 30 Nisan 2016 Cumartesi günü yapılacaktır.
Üniversitelerimiz katılım taleplerini bildirmişlerdir.
Geçen yıllarda olduğu gibi; Ankara’daki ÖZDEBİR üyesi özel öğretim kurumlarının öğrenci ve velilerinin yanı sıra diğer resmi ve özel tüm liseler, üniversiteye hazırlanan tüm öğrencilerimiz, etkinliğimize davetli olup ÜCRETSİZ katılabileceklerdir.
Gün boyunca sürecek bu yılki Etkinlikte de;
- Katılımcı Üniversitelerimiz, Tanıtım Standı açarak kendilerine ayrılan bölümlerde tanıtım araçlarını sergileyecek, Üniversitelerini tanıtacaklar,
- Ayrıca dileyen üniversitelerimiz, stantlarındaki tanıtımlarının yanı sıra Üniversitelerini tanıtan salon sunumları da yapacaklardır.
- Katılımcı Üniversitelerimizin alanlarında seçkin eğitimcileri; Hedef Kitleye (üniversite adayı öğrenciler ve ebeveynleri) yükseköğrenime ve geleceğe hazırlık, kişisel gelişim, gelecekleriyle ilgili konularda Konferanslar/Söyleşiler verecekler,
- Üniversitelerimizin tanıtım uzmanları/akademisyenleri, Bölüm/Meslek Tanıtımları yapacaklardır.
Bu yılki Etkinliğe 40 Üniversitemiz stant açarak katılacağını bildirmiş, 10 ayrı salonda toplam 110 oturumda; Genel hedef kitleye yönelik 13 konferans/söyleşi, 52 bölüm-meslek tanıtımı yapılacaktır.

Üniversitelerimize, tüm lise ve üniversiteye öğrenci hazırlayan kurumlara, üniversiteye hazırlanan tüm öğrencilerimize, yönetici, öğretmen ve velilerimize duyururuz.
Program ve ayrıntıları aşağıdaki bağlantılardan izleyebilirsiniz. Program ve katılım bilgileri gerektikçe güncellenenecektir.

KATILIM ÜCRETSİZDİR!

30 Nisan Tanıtım Broşürü Güncel 28.4.16 >>>

Tanıtım Afişi >>>

Salona Göre Program>>>

Konuya Göre: Konferans/Ü. Tanıtım/Bölüm Meslek Tanıtım Prog.>>>

Yerleşim Planı >>>