Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
Basına ve Kamuoyuna,
25.4.2014 Basına ve Kamuoyuna,

Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin meslek seçimlerine yardımcı olmak, üniversitelerimizin de kendilerini tanıtmalarına imkân sunmak amacıyla dershane sektörünün öncü meslek kuruluşu ÖZ-DE-BİR tarafından düzenlenen “Üniversite ve Meslek Tanıtım Günü” 27 Nisan 2014 Pazar günü 09.00-18.30 saatleri arasındaCongresium Ankara - ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı”nda  yapılacaktır.

41 üniversitemizin tanıtım stantları ile katılacağı etkinlikte akademisyenler tarafından gün boyunca meslek tanıtım seminerleri verilecek,  40 bölüm/meslek, uzmanları tarafından tanıtılacaktır.

Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için eğitim ve meslek hayatlarında yol gösterici nitelikte altı ayrı konferansın da verileceği etkinliğimizde, Turgay Polat, Sadık Gültekin, Mehmet Ekinci, Burak Kılanç, Sedat Örsel, Ozan Budak ve gibi eğitim dünyasının önemli isimleri konuşmacı olarak yer alacaktır.

“Üniversite ve Meslek Tanıtım Günü” etkinliğimiz 09.00-09.30 saatleri arasında üniversitelerimizin tüm katılımcılarıyla buluşacağımız, ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu Başkanı Faruk KÖPRÜLÜ’nün Basın Açıklaması ve Tanışma Kokteyli ile başlayacak, akşam 18.30’ a kadar devam edecektir. Ankara’daki tüm dershanelerimizin, resmi ve özel liselerimizin öğretmen, öğrenci ve velileri etkinliğimize davet edilmiş olup, geniş bir katılım beklenmektedir.


27 Nisan Pazar günü, saat 9.00’da Congresium ANGORA-C salonunda gerçekleştirilecek olan, ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Köprülü’nün dershanelerin kapatılmasına neden olacak 6528 Sayılı yeni MEB Kanunu’na dair tartışmaları, Anayasa Mahkemesi sürecini ve dershaneler gündemiyle ilgili sıcak gelişmeleri de değerlendireceği basın toplantımıza tüm basın mensuplarımızı davet ediyoruz.
Saygılarımızla
24.04.2014
ÖZ-DE-BİR Üniversite ve Meslek Tanıtım Günü
Etkinlik Düzenleme Grubu


Etkinlik Programı

Etkinlik Tanıtım Broşürü