Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
Cumhuriyetimizin 87. Yılı Kutlu Olsun
28.10.2010 Cumhuriyet, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde, sevgili yurdumuza, ulusal onurumuza ve egemenliğimize gazilik ve şehitliklere yükselen fedakârlıklarla sahip çıkarak kurduğumuz ve ödün vermeden koruyup yaşatacağımız en değerli varlığımızdır.
En değerli varlığımız Cumhuriyetimizin öncüsü, mimarı, uygulayıcısı olan Mustafa Kemal Atatürk’e Cumhuriyetimizi kuranlara, onu yüceltenlere minnet ve şükran duyuyoruz.
Bütün çalışmalarında Büyük Önder Atatürk’ün birleştirici, kaynaştırıcı, bütünleştirici, çağdaşlaştırıcı, yol gösterici ilkeleri ve devrimlerini rehber edinen özel dershanelerimizin öncü kurumu ÖZ-DE-BİR, kutsal emaneti, bu güzel ülkenin yarınlarına taşıma ve yükseltmede üzerine düşeni yapmayı sürdürecektir.

Bu inanç, duygu ve düşüncelerle;
Cumhuriyetimizin 87. yıldönümünde başta Büyük Önder Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla anıyor,
Ülkemizin esenliği, demokratik, laik Cumhuriyetimizin sonsuza dek yaşaması için Atatürk'ün yaktığı aydınlanma ışığını söndürmeden taşıyan Atatürkçü bütün aydınlara, çalışmalarında başarılar diliyor,
Cumhuriyet Bayramınızı, kıvançla, gururla kutluyor; en iyi dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Faruk KÖPRÜLÜ
ÖZ-DE-BİR
Yönetim Kurulu Başkanı