Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
KURUCU BAŞKANIMIZ DR. İBRAHİM ARIKAN’I SOZSUZLUĞA UĞURLADIK
5.2.2016 Dr. İbrahim Arıkan’ın cenazesi için ilk tören saat 12:00′da MEF Okulları Ulus Kampüsü’nde yapıldı. Ulus’taki okul yerleşkesinde yapılan törenin ardından çalışanları, Arıkan’ın cenazesini karanfillerle uğurladı.

Kadın erkek tüm sevenlerinin bir arada saf tuttuğu Arıkan’ın cenaze namazını, çocukluk arkadaşı Hüseyin Karadağ kıldırdı. Karadağ yaptığı duygu dolu bir konuşmada “Anadolu'dan, Yozgat'ın o bağrı açık tarlalarından çıkıp kurduğu okullarla fakir çocukları okutarak son 50 yıla damgasını vurdu.. Bu vatana yetiştirdiğin o aydın gençler seni ebediyen unutmayacak” dedi. 

Zincirlikuyu Camii’nde kılınan ikindi namazının ardından, Dr. İbrahim Arıkan sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Geniş bir katılımın olduğu Cenaze törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu ve pek çok siyasetçinin yanısıra, Özel Öğretim Kurumları temsilcileri, eğitim ve iş dünyası ileri gelenleri, Arıkan’ın çalışanları, öğrencileri ve tüm sevenleri katıldı. Arıkan ailesi cenazenin ardından taziyeleri kabul etti.

Eğitim dünyasının duayenlerinden, Kurucu Başkanımız Dr. İbrahim Arıkan’a Allah’tan rahmet, Arıkan ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. 

Kaynak:
Cihan Haber Ajansı
http://m.haberler.com/egitim-duayeni-ibrahim-arikan-a-duygulu-veda-8129752-haberi/
https://www.cihan.com.tr/tr/ibrahim-arikan-cenaze-son-yolculuk-zincirlukuyu-mezarligi-seyfi-oktay-omer-balibey-kemal-kilicdaroglu-vCHMjAwNDQ0MA==.htm
http://www.gercekgundem.com/galeri/siyaset/8191/kilicdaroglu-ibrahim-arikanin-cenazesine-katildi/1#image 


Fotoğraflar >>>