Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
ÖZ-DE-BİR 17. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
19.11.2013 18 Kasım 2013 Pazartesi günü Başkent Öğretmen Evi’nde gerçekleştirdiğimiz ÖZ-DE-BİR 17. Olağan Genel Kurulu üyelerimizin yoğun katılımı ile yapıldı.
Eğitim sistemimiz ve özel olarak da dershaneler ile ilgili tartışmaların yaşandığı şu günlerde, sektörün öncü meslek kuruluşu olmanın sorumluluğu ile toplanan Genel Kurulumuza, “dershanelerimizin onlarca yıllık birikimine ve emeklerine sahip çıkmak için birlikte mücadeleye devam” teması damgasını vurdu.
Çok sayıda basın mensubunun izlediği ÖZ-DE-BİR 17. Olağan Genel Kurulu’nda özel öğretim kurumları dernekleri de geniş bir katılımla dayanışma içinde olduklarını gösterdiler. Dernek temsilcileri yaptıkları konuşmalarda ÖZ-DE-BİR’e ve ortak çalışmalara desteklerini vurguladılar.
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin, eski bir eğitimci-dershaneci olmanın verdiği yakınlık ile yaptığı konuşması Genel Kurulumuzun güçlü alkışları ile karşılandı.
ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Köprülü kapanış konuşmasında; “Öğrenci ve velilerimize en kaliteli eğitim çalışmalarını sunabilmek için, üyelerimizi bilinçlendirme, yönlendirme ve birlikte hareket edilmesini sağlama amacı ile özverili çalışmalarımıza devam edeceğiz.” mesajını verdi.
Yönetim ve Denetleme Kurullarını belirlemek üzere yapılan seçimlere, Bilim Dershanesi Kurucusu Faruk Köprülü başkanlığındaki tek liste katıldı.


Oybirliği ile seçilen 17. Dönem Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu:
17. DÖNEM YÖNETİM KURULU
Faruk KÖPRÜLÜ- Başkan, Bilim Dershanesi Kurucusu, ANKARA
Hasan KARACAN- Karacan Dershanesi Kurucusu, ANKARA
Naci ATALAY- Sistem Dershanesi Kurucusu, KONYA
Kurtuluş ARIKAN- Fen Bilimleri Dershanesi Kurucusu, İSTANBUL
Ali KOÇAL- Murat Dershanesi Kurucusu, ZONGULDAK
Recep YILDIRIM- İstanbul Dershanesi Kurucusu, BURSA
Nurettin DURMUŞ- Kavram Dershaneleri Kurucusu
17. DÖNEM DENETLEME KURULU
Metin DEMİR- İlke Dershanesi Kurucusu, ANKARA
Ali ÜNAL- Modern İstanbul Dershanesi Kurucusu, AKSARAY
Özer AKDEMİR- Fen ve Sosyal Bilimler Dershanesi Kurucusu, İZMİR


 


Genel Kuruldan Kareler >>>