Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
ÖZ-DE-BİR 2008-2009 Eğitim Etkinlikleri'nin İkincisi İzmir'de Yapıldı...
1.1.2010 ÖZ-DE-BİR 2008–2009 Eğitim Etkinliklerinin ikincisi İzmir’de gerçekleştirildi. Etkinlikler Nisan ayında Samsun ve Trabzon’da sürdürülecek…

İl organizasyonunu ÖZ-DE-BİR İl Temsilciliğinin yaptığı, ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu Üyeleri Sezai ÖZEL, Sabri YILDIZ, Hakkı EKEN, Önceki Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Ali KILINÇ ve ÖZ-DE-BİR Koordinatörlerinin hazır bulunduğu, İzmir ve çevre illerdeki Üye dershanelerin kurucularının, yönetici ve öğretmenlerinin destek, katkı ve katılımlarıyla 23-24 Mart 2008’de gerçekleşen etkinliklerden öğrenciler, veliler, rehber öğretmenler memnuniyet duyarak ayrıldılar.

Etkinliklerin ilk günkü bölümünü Konak’ta Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan YILMAZ’ın sabah oturumunda öğrencilerle öğleden sonraki oturumda da velilerle verdiği konferanslar oluşturdu.

İkinci gün etkinlikleri İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonunda yapıldı. Sabah oturumunda Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yıldız KUZGUN İzmir’de görev yapan rehber öğretmenlerle buluştu. Konuşmasında Grup Rehberliğine ağırlık verdi ve Rehber Öğretmenlerin sorularını yanıtladı. Daha sonra Betül Timur "Aktif İstihdam Politikaları" konulu sunusunu yaptı. Sabah oturumu Psikolog Hülya ÖZNEHİR ÇİNTAN’ın "Özel Dershanelerde Rehberlik Uygulamaları" konulu sunusuyla sona erdi.

Öğleden sonraki çalışmada ise Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Celal YEĞEK üye dershane kurucuları, yönetici ve mali müşavirlerine yönelik yaptığı sunumda yönetim, denetim ve mali konulara değindi. Katılımcıların sorularını yanıtladı.
 
Diğer Resimleri Görmek İçin Tıklayınız>>>