Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
ÖZ-DE-BİR II. ÜNİVERSİTE VE MESLEK TANITIM GÜNÜ 26 Nisan 2015 – ANKARA, ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
12.3.2015 Kurulduğu 1985 yılından bu yana eğitimin, yaşamın ayrılmaz ve en önemli parçası olduğu bilinciyle Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, çağdaş, geleceğini gören, bilinçli seçimler yapabilen gençler yetiştirmeyi kendisine amaç edinen Kurumumuzun,  eğitim dünyamıza sunduğu etkinliklerden biri de ilkini geçen yıl düzenlediğimizÜniversite ve Meslek Tanıtım Günü” Etkinliğimizdir.
Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin meslek ve üniversite seçimlerine yardımcı olmak, üniversitelerimizin de kendilerini tanıtmalarına imkân sunmak amacıyla düzenlediğimiz II. Üniversite ve Meslek Tanıtım Günü, bu yıl da çok uygun mekânlarıyla seçkin özelliklere sahip  Congresium Ankara - ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı”nda 26 Nisan 2015 Pazar günü yapılacaktır.
Geçen yıl yapılan Etkinliğe; Ankara’daki ÖZ-DE-BİR üyesi özel öğretim kurumlarının öğrenci ve velilerinin yanı sıra diğer resmi ve özel okullar da davet edilmiş, beklendiği gibi 15 bin kişilik bir katılım gerçekleşmiştir.
Gün boyunca sürecek bu yılki Etkinlikte de;
-Katılımcı Üniversitelerimiz, Tanıtım Standı açarak kendilerine ayrılan bölümlerde tanıtım araçlarını sergileyecek, Üniversitelerini tanıtacak,

-Çağrılı Konuşmacılar, Hedef Kitleye (Üniversite adayı Öğrenciler ve ebeveynleri) yükseköğrenime hazırlık ve gelecekleriyle ilgili konularda Konferanslar/Söyleşiler verecekler,

-Üniversitelerimizin tanıtım uzmanları/akademisyenleri,  Bölüm/Meslek Tanıtımları yapacaklardır.

GEÇEN YIL ETKİNLİĞİNİN TANITIMI >>>  2014 Üniversite ve Meslek Tanıtım Günü Özel Sayı