Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
Öz-De-Bir Ülke Genelini Kapsayan Eğitim Etkinliklerini Sürdürüyor!
9.12.2010 ÖZ-DE-BİR (Özel Dershaneler Birliği Derneği) kuruluşunun 25. yılı etkinlikleri çerçevesinde 2010-2011 öğretim yılında 33 merkezde eğitim etkinlikleri düzenliyor.

ÖZ-DE-BİR, kuruluşundan bu yana üye dershanelerimiz ve özel dershanelerle ilgili çalışmaların yanı sıra; Eğitimimizin sorunlarına ilişkin öneriler geliştirip çözümler önermiş, eğitim ve öğretime yardımcı pek çok materyali eğitim dünyamıza kazandırmış, pek çok sosyal-kültürel ve eğitimsel etkinlik düzenleyerek eğitime hizmetin yollarını çeşitlendirmiştir.

Bunlardan biri de Samsun, Trabzon, Gaziantep, İzmir’de öğrenci, veli, rehber öğretmen ve dershane yöneticilerine yönelik olarak düzenlenen "Eğitim Etkinlikleri"dir. 2010 ÖZ-DE-BİR’in 25. kuruluş yılında da bu "Eğitim Etkinlikleri", aynı hedef kitleler için daha yaygın biçimde Adana, Hatay, Sakarya, Konya, Eskişehir, Denizli, Antalya illerinde sürdürülmüştür.

30 Ekim 2010’da Ankara’da gerçekleştirilen 25. Yıl Sempozyumu’nun ardından 2010-2011 öğretim yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi/İstanbul Kültür Üniversitesinin destekleriyle gerçekleşecek olan Eğitim Etkinlikleri 33 il ve ilçe merkezinde veli ve öğrencilere yönelik konferanslarla sürdürülmektedir.

ÖZ-DE-BİR Yönetiminin yeni çalışma döneminde ülkemiz genelinde, 33 il ve ilçe merkezinde gerçekleştirmeyi planladığı eğitim etkinliklerinde Konya Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan YILMAZ, "Hayatta ve Sınavlarda Başarı" başlıklı sunusuyla öğrencilere; "Sınavlara Hazırlanan Çocuklarımıza verebileceğimiz Psikolojik Destek" başlıklı sunusuyla da velilerimize seslenecek.  

2010-2011 öğretim yılında SBS, YGS ve LYS’ye girecek öğrencilere destek vermek amacıyla düzenlenen, eğitim etkinlikleri Aralık 2010-Mayıs 2011 tarihleri arasında sırayla Zonguldak, K. Ereğli, Manisa, Salihli, Kocaeli, Gölcük, Mersin, Aksaray, Muğla, Milas, Marmaris, Aydın, Kuşadası, Nazilli, Bursa, Edirne, Çanakkale, Tekirdağ, Çorlu, Kırklareli, L.Burgaz, Balıkesir, Edremit, Bolu, Mengen, Amasya, Çorum, Malatya, Erzincan, Giresun, Ordu, Kırıkkale, Kayseri il ve ilçelerinde gerçekleşecek.

http://www.egitimhabercisi.com/site-haber-601.html