Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Köprülü'nün Cumhuriyet Bayramı Mesajı
26.10.2012 Cumhuriyet, bağımsızlığından ödün vermeyen, dayatmalara boyun eğmeyen ulusumuzun Cumhuriyet devriminin tasarımcısı ve büyük önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün öncülüğünde gerçekleştirdiği, dünyaya örnek, yalnız ulusumuz için değil bütün insanlık için önemli ve çıkış noktası bir aydınlanma hareketinin adıdır.


İnanıyoruz ki ulusumuz, 89. yaşına eren Cumhuriyetimizle kazandığı değerlerin kıymetini bilmektedir ve Cumhuriyetimiz, "Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür" yeni kuşakların elinde ebediyen korunacak ve Türkiye Cumhuriyeti, uygar dünyanın onurlu bir üyesi olmak için verdiği kararlı mücadelesini benimsediği evrensel ilkelerle sürdürmeye devam edecektir.


Bütün çalışmalarında Büyük Önder Atatürk'ün birleştirici, kaynaştırıcı, bütünleştirici, çağdaşlaştırıcı, yol gösterici ilkeleri ve devrimlerini rehber edinen özel dershanelerimizin öncü kurumu ÖZ-DE-BİR topluluğu olarak en değerli varlığımız Mustafa Kemal Atatürk'e, Cumhuriyetimizi kuranlara, onu yüceltenlere minnet ve şükran duyuyor; onları, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla anıyoruz.


Bu inanç, duygu ve düşüncelerle Cuhmuriyet Bayramınızı kıvançla, gururla kutluyor; en iyi dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Faruk Köprülü
ÖZ-DE-BİR
Yönetim Kurulu Başkanı