Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
Öz-De-Bir Yönetim Kurulu İstanbul'da Üyeleri İle Buluştu
19.10.2011 17 Ekim 2011 Pazartesi günü ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu Başkanı Faruk KÖPRÜLÜ, 2. Başkan Nazmi ARIKAN, Yönetim Kurulu üyeleri Hasan KARACAN, Sabri YILDIZ, Sezai ÖZEL, Hakkı EKEN, Vahap ERDOĞDU ve Genel Koordinatör Seyhan YILDIZ İstanbul'daki  ÖZ-DE-BİR Üyeleri ile yemekli sohbet toplantısında bir araya geldi.

Florya Develi tesislerindeki yemeğe ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu ile birlikte Turgut Ünlü, (Pendik Çözüm )  Erol Boy, (Sevinç ) Naci Halıcı, (Naci Halıcı /İstanbul İl Temsilcisi) Yahya Yaylagül, (Üsküdar Tutkum Fen Bilimleri ) Faruk Korkmaz, (MTF ) Z.Gülay Örsçekiç, (Pendik Fen ) Yücel Şahin, (ÖYM ) Musa Sağdıç, Hakan Şit, (Zafer  Sancaktepe Şb) Burak Koçer, (Feneryolu Fen Bilimleri  ) Ali Yüksel, (Asal Fen Bilimleri ) Özkan Çalgan, Aydın Ergenç, (Ataköy Koçlar ) Elvan Bükülmez, (Berk Eğitim ) Hasan Ağca, (Hasan Ağca ) Numan Bülent Bektaş, (Uranüs ) Şafak Demirel, (Etiler  Fen Bilimleri) Naci Özdoğan, (Suadiye Fen Bilimleri) Kurtuluş Arıkan, (Fen Bilimleri) Nilselen Beken, (Bizim Boyut) Abdurrahman Arslan, (Artı Adım Eğitim) Ayfer Bayhan, Tuğçe Bayhan, (Ayfer Bayhan Dersh.) Mustafa Gök, (Silivri Fen Bilimleri Dersh.), K.Onur Arıkan, (Fen Bilimleri) Sabri Doğan (Ekol) ve bazı dershane yöneticileri olmak üzere 32 kurum temsilcisi katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Faruk KÖPRÜLÜ'nün açılış konuşması ile başlayan yemekte üyelerimiz de Yönetim Kurulunu aralarında görmekten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Başkan KÖPRÜLÜ; üyelerimiz tarafından kendilerine verilen görevi en iyi şekilde yapmak için çaba harcadıklarını ve geçen süreç içinde kısıtlı olanaklar ile önemli işler başarıldığını ifade ederek bu süreçte kendilerini yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen üyelerimize teşekkür ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantıya katılan üyeler eğitim öğretim sorunlarına ve alanda yapılan çalışmalara ilişkin öneri ve eleştirilerini dile getirdiler.