Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
ÖZDEBİR YÖNETİM KURULU ANKARALI ÜYELERLE BULUŞTU
10.4.2018

ÖZDEBİR 19. Olağan Genel Kurulu sonrasında Yönetim Kurulu toplantılarının üyelerin ve ilgili il yöneticilerin de katılımıyla farklı illerde yapılması ve ardından geniş katılımlı üye toplantılarıyla ÖZDEBİR Yönetim Kurulu ve üyelerimizin fikir alışverişinde bulunması kararlaştırılmıştı. Bu kapsamda ilki Şubat ayında Konya’da gerçekleştirilen toplantıların ikincisi ise 9 Nisan 2018 Pazartesi günü Ankara Etap Altınel Otel’de düzenlenmiş ve üyelerimizin geniş katılımıyla gerçekleştirilmiştir. 
ÖZDEBİR Yönetim Kurulu Başkanı Naci Atalay’ın açış konuşmasıyla başlayan toplantıda ilk olarak Ankara İl temsilciliği belirlemiş, İvme Fen Özel Öğretim Kursu Kurucusu Abdullah Yüksel Başkanlığında, Özel Karacan Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursu Kurucusu Cemil Akça ve Zafer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Zeynep Karameşe Ankara İl Temsilcileri olarak seçilmiştir.
Geniş katılımla gerçekleştirilen Ankara Üye Toplantısında eğitim öğretimle ilgili yerel ve genel sorunlar dile getirilmiş, özel öğretim kurumlarının sorunları üzerinde durulmuş, ÖZDEBİR’in örgütlenme faaliyetleri tartışılmış ve katılımcılar arasında son derece verimli bir etkileşim sağlanmıştır. Üyelerimiz gelecek dönemde yapılacak çalışmalarla ilgili Yönetim Kurulumuza öneriler sunmuş, Yönetim Kurulumuz ise özel öğretim kurumlarının durumuyla ilgili gelinen noktayı ve çalışmaları üyelerle paylaşmıştır.
Ankara toplantımızdaki güçlü katılım; Kurumumuza ve Yönetimimize verilen desteğin bir göstergesi olarak, temsil gücünü yansıtmış sorun ve taleplerimizin belirlenmesine kaynaklık edecek nitelikte bir toplantı olmuştur.

Fotoğraflar için tıklayınız.