Online İşlem Merkezi
Deneme Sınavları / Yayınlar
TC Kimlik No
Şifre
<< Geri

2014-2015 ÖZ-DE-BİR Yayınları TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVLARI

ÖZ-DE-BİR Yayınlarının TÜRKİYE GENELİNDE UYGULADIĞI YGS 1. Deneme Sonuçları Açıklandı... >>>

8.12.2014ÖZ-DE-BİR Yayınlarının  TÜRKİYE GENELİNDE UYGULADIĞI YGS 1. Deneme (30 Kasım 2014) Sonuçları Açıklandı..
Kurumlara Sonuç Belgeleri Gönderildi
Sonuçlara Yandaki "Sınav Sonuçları" Bölümünden/aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz...

http://dershane.ozdebir.net/ogrenci/
http://dershane.ozdebir.net/


YGS 2. ve 3.  DENEMESİ 11 Ocak, 22 Şubat 2015,

TEOG 2. ve  3. Denemeleri 18-19 Ocak ve 11-12  Nisan 2015 Tarihlerinde Uygulanacak.
***
Kurumların Sınav talepleri  Web Sitemiz "Online İşlem Merkezi"nden;

Öğrencilerimizin başvuruları sınav uygulayan dershanelerimizden yapılacaktır...

***

ÖZ-DE-BİR TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVLARI, öğrencilerimizin sınav sistemlerini tanımaları, düzeylerini belirleyebilmeleri ve eksiklerini görüp giderebilmelerine fırsat vermek amacıyla Derneğimizin kuruluş yıllarından bu yana ülke genelinde uygulanmaktadır.

ÖSYM ve MEB ölçütlerinde gerçekleştirme özeni içinde hazırlanıp uygulanan bu sınav denemeleri, ÖZ-DE-BİR adıyla özdeşleşerek kurumsallaşmış ve markalaşmıştır.
Geçen yıllar içinde geleneksel sınav uygulamalarını yeni gelişmelerle bütünleştirerek günün gereksinimlerini karşılayacak uygulamalara dönüştürmeyi, bir yandan mevcutları geliştirerek korurken bir yandan yeni sınav denemelerini de çalışmalarımız arasına almayı sürdürdük.
ÖZ-DE-BİR Yayınları, bu birikimle ülke genelinde dershanelerimiz bünyesinde uyguladığı deneme sınavlarını son yıllarda okullarda da uygulamaya başlamıştır. Ortaokul ve lise düzeyinde her sınıf için gerek içerik değerlendirme gerek sınavlara hazırlama amaçlı deneme sınavlarımızı sınıf, okul/dershane, ilçe, il, ülke düzeyinde hazırlayıp uygulamaktayız.
ÖZ-DE-BİR Yayınları Sınav Uygulama ve Değerlendirme Merkezimizde; Türkiye geneli sınavlarla ilgili olarak ortalama 2 milyona yakın optik cevap kâğıdı değerlendirilmekte, sonuçlar internet ortamında yayınlanmakta,  sonuç belgeleri de eş zamanlı olarak kurumlara gönderilmektedir.
Deneme sınavlarımızı uygulayacak kurumlardan öncelikli beklentimiz,  belirlediğimiz uygulama kurallarına bağlı kalarak, sınavlarımızın başarıyla uygulamasında gerekli duyarlığı göstermeleridir. Bu konu bizim için son derece önemlidir.
Hem sınav uygulama kurallarımızı hatırlatmak hem sınav ve yayın çalışmalarımızı tanıtmak amacıyla hazırladığımız “ÖZ-DE-BİR Yayınları Dershaneler İçin Türkiye Geneli 2014-2015 Sınavlarımız Yayınlarımız”ı bilgilerinize sunar, kurumumuza duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

ÖZ-DE-BİR
Sınav Yürütme Kurulu

TG DENEMELERİ YÖNERGE-YAYIN TANITIM 2014-15 >>>

8. Sınıflar TEOG 1. Deneme Afişi
Banka Hesap Numaraları Tümünü Göster >>>
Sorular, Çözümler ve
Cevap Anahtarları
Tümünü Göster >>>
Üye Arama
Dersane Adı
Bulunduğu Şehir
Özdebir Eğitim Dergisi
56. Sayı Pdf İndirArşiv
ÖZ-DE-BİR Gazi Mustafa Kemal Bul. No:99/1 Maltepe-ANKARA Tel: 0312 230 60 52 | Faks: 0312 230 51 46 | E-posta: ozdebir@ozdebir.org.tr