Online İşlem Merkezi
Deneme Sınavları / Yayınlar
TC Kimlik No
Şifre
<< Geri

ÖZ-DE-BİR Yayınları TÜRKİYE GENELİ YGS DENEMELERİ SONUÇLARI AÇIKLANDI

Liselere Özel TG.Son Deneme (20 Şubat 2015)
Dershaneler İçin YGS TG. Son Deneme (22 Şubat 2015) SONUÇLARI AÇIKLANDI...

1.3.2015KURUMLAR KURUM ŞİFRELERİYLE, ÖĞRENCİLER TC. KİMLİK NUMARALARIYLA SONUÇLARA ERİŞEBİLİRLER. 

YGS Son Deneme (22.2.2014) Sonuçları "Dershanelere Özel"
Dershaneler için Sınav Sonuçları (Dershaneler- Öğrenciler)


Liselere Özel YGS  Son Deneme (20.02.2015)

Liselere Özel Sınav Sonuçları (Okullar-Öğrenciler)


..

Kurumların Sınav talepleri  Web Sitemiz "Online İşlem Merkezi"nden; 
Öğrencilerimizin başvuruları sınav uygulayan dershanelerimizden yapılacaktır...
LYS Denemesi:3-4 Mayıs 2015,
TEOG 3. Deneme 11-12  Nisan 2015
6,7 ve 10, 11. Sınıflar  2. DBS: 26 Nisan 2015
Tarihlerinde Uygulanacak.

***
ÖZ-DE-BİR TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVLARI, öğrencilerimizin sınav sistemlerini tanımaları, düzeylerini belirleyebilmeleri ve eksiklerini görüp giderebilmelerine fırsat vermek amacıyla Derneğimizin kuruluş yıllarından bu yana ülke genelinde uygulanmaktadır.

ÖSYM ve MEB ölçütlerinde gerçekleştirme özeni içinde hazırlanıp uygulanan bu sınav denemeleri, ÖZ-DE-BİR adıyla özdeşleşerek kurumsallaşmış ve markalaşmıştır.
Geçen yıllar içinde geleneksel sınav uygulamalarını yeni gelişmelerle bütünleştirerek günün gereksinimlerini karşılayacak uygulamalara dönüştürmeyi, bir yandan mevcutları geliştirerek korurken bir yandan yeni sınav denemelerini de çalışmalarımız arasına almayı sürdürdük.
ÖZ-DE-BİR Yayınları, bu birikimle ülke genelinde dershanelerimiz bünyesinde uyguladığı deneme sınavlarını son yıllarda okullarda da uygulamaya başlamıştır. Ortaokul ve lise düzeyinde her sınıf için gerek içerik değerlendirme gerek sınavlara hazırlama amaçlı deneme sınavlarımızı sınıf, okul/dershane, ilçe, il, ülke düzeyinde hazırlayıp uygulamaktayız.
ÖZ-DE-BİR Yayınları Sınav Uygulama ve Değerlendirme Merkezimizde; Türkiye geneli sınavlarla ilgili olarak ortalama 2 milyona yakın optik cevap kâğıdı değerlendirilmekte, sonuçlar internet ortamında yayınlanmakta,  sonuç belgeleri de eş zamanlı olarak kurumlara gönderilmektedir.
Deneme sınavlarımızı uygulayacak kurumlardan öncelikli beklentimiz,  belirlediğimiz uygulama kurallarına bağlı kalarak, sınavlarımızın başarıyla uygulamasında gerekli duyarlığı göstermeleridir. Bu konu bizim için son derece önemlidir.
Hem sınav uygulama kurallarımızı hatırlatmak hem sınav ve yayın çalışmalarımızı tanıtmak amacıyla hazırladığımız “ÖZ-DE-BİR Yayınları Dershaneler İçin Türkiye Geneli 2014-2015 Sınavlarımız Yayınlarımız”ı bilgilerinize sunar, kurumumuza duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

ÖZ-DE-BİR
Sınav Yürütme Kurulu
TG DENEMELERİ YÖNERGE-YAYIN TANITIM 2014-15 >>>
Deneme Sınavları... Afiş >>>
Banka Hesap Numaraları Tümünü Göster >>>
Üye Arama
Dersane Adı
Bulunduğu Şehir
Özdebir Eğitim Dergisi
56. Sayı Pdf İndirArşiv
ÖZ-DE-BİR Gazi Mustafa Kemal Bul. No:99/1 Maltepe-ANKARA Tel: 0312 230 60 52 | Faks: 0312 230 51 46 | E-posta: ozdebir@ozdebir.org.tr