Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
SOSYAL MEDYADA DERSHANE GÜNDEMİ HERGÜN İLK SIRALARDA!..
24.11.2013 Sosyal Medyada Dershane Gündemi Hergün İlk Sıralarda!...

Dershaneler konusunun Türkiye gündeminde ilk sıraya yerleştiği şu günlerde ÖZ-DE-BİR dershane eğitimcilerimizin haklarının takipçisi olmaya devam ediyor. Sektörün öncü meslek kuruluşu olmanın bize verdiği sorumluluk ile tüm yanlış bilgilendirmelere karşın, dershanelerimizle ilgili gerçekleri kamuoyuna anlatmak için çaba sarf ediyoruz.
23 Kasım 2013 Cumartesi gecesi https://twitter.com/ozdebir1Twitter hesabı üzerinden açtığımız #DeshaneHakkıGelecekHakkı başlığı takipçilerimizden aldığı destekle dakikalar içinde Türkiye ve Dünya gündemi listesinde ilk sıranda yerini aldı. Sosyal medyanın iletişimdeki öneminin tartışılmaz hale geldiği günümüzde Twitter hesabımız üzerinden yaptığımız kampanya 2 milyona yakın twitle yüzbinlerce eğitimci, öğrenci ve velimiz destek verdi.
Eğitim sistemimizin bir parçası haline gelmiş dershaneler sorunların sebebi değil yalnızca sonucudur. Dershaneleri 'günah keçisi' ilan eden hiçbir düzenleme eğitim sistemimizin temel sorunlarını çözmeye yaramayacak aksine yeni ve geri dönülmez sorunlara neden olacaktır. Bu süreçte yaptığımız çalışmalara verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyor, yeni çalışmalarımız için desteklerinizin devamını bekliyoruz.

Lütfen bizi twitter ve facebook sayfalarımızdan da takip ediniz.

https://twitter.com/ozdebir1
www.facebook.com/OzDeBir1985