Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
TÜRKİYE GENELİ ONLINE YKS DENEME SINAVLARI
22.9.2020

Sınav Uygulayan Kurumlarımızın/Bayilerimizin Bilgilerine:

             -TÜRKİYE GENELİ ONLİNE YKS Denemeleri MEB tarafından açıklanan kazanım listelerine uygun olarak hazırlanmıştır.

             -Web Sitemiz ONLİNE İŞLEM MERKEZİ’nden sipariş işleminizi tamamlayıp ödemeniz muhasebemizce onaylandıktan sonra, sistemde kayıtlı e-postanıza talep ettiğiniz sayıda kullanıcı adı ve parola gönderilecektir. Bayilerimizin siparişlerde okul isimlerini belirtmeleri önemlidir.

             -Dileyen kurum ve bayilerimiz yalnızca TYT siparişi verebilirler.

             -Bayi ve kurumlara gönderilen kullanıcı adı ve parolaların öğrencilere dağıtımından ilgili bayi/kurum/kurumlar sorumludur. Her öğrenciye bir adet kullanıcı adı ve parola iletilmelidir.

             -Sınav uygulamaları takvimde belirtilen günlerde saat 07.00 ile 21.00 arasında yapılacaktır. Sınava son başlama saati 21:00’ dir. Sınav takvimi için: http://www.ozdebir.org.tr/sinav-takvimi

             -YKS uygulaması iki günde yapılacak; ilk gün TYT oturumu (165 dakika), ikinci gün AYT oturumu (195 dakika) uygulanacaktır. Oturumlar başlatıldıktan sonra süreyi durdurma seçeneği yoktur.

             -Sınava ve sınav sonuçlarına erişim http://www.akillisinav.com/ozdebir/login  adresi üzerinden olacaktır. Öğrenciler kurumlarından aldıkları kullanıcı adı ve parolalar ile giriş yapabilecektir.

             -Sınav uygulaması tamamlandıktan sonraki gün saat 12:00’de her öğrenci karnesine ulaşabilecek; Türkiye geneli ve kurum içi sıralamaları dahil olmak üzere sonuçlarını görebilecektir.

             -Her kuruma öğrenci şifreleri ile birlikte bir de kurum şifresi iletilecek ve http://www.akillisinav.com/ozdebir/login  adresi üzerinden kurum içi sonuçlara bu şifre ile ulaşılacaktır.

Tanıtım videosu için tıklayınız.      

ÖNEMLİDİR!..

Bu sınav, yalnızca “Online İşlem Merkezi”ndeki bayilerimiz ve talepte bulunan kurumların başvurularına açıktır.