Online İşlem Merkezi
Giriş
Yardım       Yeni Kayıt
Sınav Sonuçları
Giriş
Yardım
“ÜNİVERSİTE VE MESLEK TANITIM GÜNÜ”NE DAVET!... Congresium Ankara-27 Nisan 2014 Pazar
1.4.2014           Kurulduğu 1985 yılından bu yana eğitimin, yaşamın ayrılmaz ve en önemli parçası olduğu bilinciyle Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, çağdaş, geleceğini gören, bilinçli seçimler yapabilen gençler yetiştirmeyi kendisine amaç edinen ÖZ-DE-BİR,  her yıl eğitim dünyamıza katkılar sunan farklı etkinlikler düzenlemektedir.


          ÖZ-DE-BİR, üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin meslek seçimlerine yardımcı olmak, üniversitelerimizin de kendilerini tanıtmalarına imkân sunmak amacıyla 27 Nisan 2014 Pazar günü “Üniversite ve Meslek Tanıtım Günü” adıyla bir etkinlik düzenlemiştir.


          Tanıtım Günü, çok uygun mekanlarıyla seçkin özelliklere sahip  Congresium Ankara - ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı”nda (Söğütözü Mh., Söğütözü C. 06510 No:1 – Ankara “http://www.congresium.com”) yapılacaktır.


          Etkinliğe, 37 üniversitemiz katılacağını bildirmiştir. Katılımcı Üniversitelerimiz; Tanıtım Stantları açacak, 9 ayrı salonda 90 oturumda 38 meslek/bölüm tanıtımı yapacaklardır. Ayrıca ana salonda alanında uzman Üniversite Temsilcisi eğitimcilerimiz tarafından tüm öğrencilere yönelik konferanslar (“Geleceğin Meslekleri”, “Üniversiteye Geçişte Oyunun Kuralları”, “Okul İçin Değil Yaşam İçin Öğrenme”…. )  verilecektir.


          Etkinliğe Ankara’daki 90’a yakın ÖZ-DE-BİR üyesi dershanelerimizin öğrenci ve velilerinin yanı sıra diğer dershanelerimiz, Anadolu, Fen Liselerimiz, Özel Liselerimiz davet edilmiştir.


          Aşağıdaki bağlantıdan Güncel Etkinlik Programını ilgilerin bilgilerine sunar, katılımın tüm öğrenci ve velilerimize açık olduğunu duyururuz.


          Saygılarımızla


          ÖZ-DE-BİR Genel Merkezi ve Ankara İl Temsilciliği Adına


             Etkinlik Düzenleme Çalışma Grubu